Personální, technické a materiální zajištění společnosti

Disponujeme dostatečným počtem vlastních kvalifikovaných pracovních sil ve všech stavebních profesích hlavní stavební výroby – zedník, obkladač, tesař, betonář, sádrokartonář atd. Technické vedení staveb zajišťují zkušení stavbyvedoucí a manažeři provádění staveb s mnohaletou praxí. Všichni pracovníci jsou pravidelně školeni pro použití nejnovějších stavebních technologií.

Vlastní technické a materiální vybavení, které jí umožňuje realizovat rozsáhlé a náročné stavby s použitím moderních technologií. Základním hlediskem při realizaci staveb je dosažení vysoké kvality díla a dodržení termínů výstavby v rámci dohodnuté smluvní ceny.  Společnost disponuje vlastním technickým a materiálovým vybavením v dostatečném rozsahu , ze kterých můžeme například jmenovat:

Nové konstrukce, rekonstrukce

Věžový stavební jeřáb s výsuvnou (teleskopickou) věží PEINER SMK 203, nákladní a osobní plošinové výtahy NOV, nákladní výtahy ALULIFT, lešenové vrátky, okenní vrátky, fasádní lešení SPRINT, HAKI lešení, hutnící a vibrační stroje WACKER, stropní bednění DOKA, stěnové bednění FRAMI,  brusky HILTI tepelné naftové a plynové agregáty, vysoušecí agregáty, míchací stroje , vibrační lišty, elektrická řezací diamantová pila stolní, ruční diamantové úhlové brusky na vyřezávání detailů, řezačky ruční, vykružovací sadyatd.

Bourací práce

Pojízdný kompresor ATLAS Copco XAS 56Dd, diamantová pila na prořezávání železobetonových konstrukcí, řezačka asfaltu, kompresory PKD 12, DK 330, elektrické kompresory atd.

Zemní práce

Kolový nakladač Locust, vibrační pěch Wacker, vibrační deska Wacker atd.

Podchycování konstrukcí

Těžké lešení KOVONA, nosníky a stojky DOKA, hydraulické zvedáky, svářecí soupravy s platnými svářečskými zkouškami, vrtací a bourací kladiva WACKER, nastřelovací pistole HILTI

Vlastní doprava osobní a nákladní

VW LT 35 valník, VW Transporter – valník, mikrobus, kombi a další užitkové a osobní vozy.

Naše certifikace

Důraz na kvalitu prováděných prací a ekologický přístup naší společnosti byly potvrzeny obdržením certifikátu systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001, certifikátu enviromentálního systému managementu dle ČSN EN ISO 14001 a certifikátu bezpečnosti práce ČSN EN ISO 18001.

Jsme řádně zaregistrováni v Seznamu odborných dodavatelů v rámci programu (Nová) Zelená úsporám pro zateplování budov a výměnu oken. Jsme držiteli řady osvědčení od dodavatelů stavebních materiálů o proškolení  k montáži jejich výrobků.