Stavební společnost

Společnost STAVO-UNION byla založena v roce 1999 a je již více než 20 let spolehlivým dodavatelem stavebních prací pro velké i malé investory. Působíme zejména v regionu Libereckého kraje. Sídlo a výrobní zázemí společnosti se nachází v Jablonci nad Nisou, V Aleji 23.

Jádro společnosti od počátku tvoří stabilní tým kvalifikovaných techniků a stavbyvedoucích. Zaměstnáváme dostatečný počet vlastních kvalifikovaných pracovníků ve všech stavebních profesích hlavní stavební výroby – zedník, obkladač, tesař, betonář, sádrokartonář atd. Všichni pracovníci jsou pravidelně školeni pro použití nejnovějších stavebních technologií.

Vlastníme technické a materiální vybavení, které umožňuje realizovat rozsáhlé a náročné stavby s použitím moderních technologií. Základním hlediskem při realizaci staveb je dosažení vysoké kvality díla a dodržení termínů výstavby v rámci dohodnuté smluvní ceny. Společnost disponuje vlastním technickým a materiálovým vybavením v dostatečném rozsahu.

Důraz na kvalitu prováděných prací a ekologický přístup naší společnosti byly potvrzeny obdržením certifikátu systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001, certifikátu enviromentálního systému managementu dle ČSN EN ISO 14001 a certifikátu bezpečnosti práce ČSN EN ISO 18001.